Ünlü model gönlünü spor hocasına kaptırmıştı! Birlikte mi yaşayacaklar?

Uzun yıllar podyumlarda fırtınalar estiren Gisele Bündchen ile Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady, 2009’da dünyaevine girmiş, Benjamin (14) ve Vivian Lake (11) adında iki çocukları dünyaya gelmişti. Popüler çift, aralarında soğuk rüzgarlar estiği yönünde çok konuşulan haberlerden sonra, Ekim 2022’de boşandıklarını duyurmuştu.

Bündchen, “Birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarız. Tom ve ben boşanmamızı dostane bir şekilde sonuçlandırdık. Önceliğim her zaman tüm kalbimle çocuklarımda olmaya devam edecek” açıklamasını yapmıştı.

AŞK İDDİALARI DOĞRU ÇIKTI!

Boşanmanın ardından jiu-jitsu eğitmeni Joaquim Valente ile adı anılan 43 yaşındaki model, “Sanırım bu noktada, ne yazık ki boşanmış olduğum için, beni herkesle yakıştıracaklarından eminim” diye konuşarak aşk söylentilerini yalanlamıştı. Ancak kısa süre sonra ikilinin gerçekten de birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

Dünyaca ünlü model, son olarak önceki gün Miami’de inşaatı devam eden yeni lüks evini gezerken görüntülendi. 36 yaşındaki jiu-jitsu eğitmeni sevgilisi de ona eşlik etti.

BİRLİKTE EV PLANLARINI GÖZDEN GEÇİRDİLER

Bündchen; makyajsız hali, toplanmış saçları, salaş kot pantolon ve bej gömleği ile rahat bir görüntü çizdi. Valente ise siyah bir şort-tişört takımı ile gri spor ayakkabılar tercih etti.

Ünlü çift, Joaquim’in kamyonetiyle birlikte oradan ayrılmadan önce bir mimar ile evin planlarını tartışırken görüldüler. Çiçeği burnunda aşıkların bu evde birlikte yaşayıp yaşamayacakları ise henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir